Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz ?

Bilgi Teknolojileri alanında kendine güvenen, alanında uzman, tecrübeli, donanımlı, ve profesyonel çalışan bir ekip ile yola çıktık.

Doğru strateji, profesyonel iş planları, kusursuz tasarım, yüksek kalite, beğeni odaklı yaklaşım bu yolda bizim olmazsa olmazlarımız oldu. 20 yılı aşkın süredir yurt içi pazarda; Web Yazılım, Web Tasarım, Dia Yazılım, Bulutfon, Dijital Pazarlama, Kurumsal Mail Hizmeti alanlarındaki yetkinliğimizi yol boyunca geliştirerek artırdık. Hizmet çeşitlerimizin sınırını sizler belirlediniz.

Web Malikane, size bütçenizle orantılı olarak farklı çözümler sunar. Firmanızın web tasarım ihtiyaçlarını giderirken hangi hassasiyetlerinizin olduğunu, beklentilerinizin neler olduğunu iyi analiz eder ve beklentilerinizi çözüme kavuşturur.
Bilgi ve tecrübemizi, güven ve güler yüz ile harmanlayıp, hayallerinizdeki Projeye kavuşabilmeniz için elimizden gelen tüm desteği sağlıyoruz.

YARATICI OL

Vizyonumuz

“Web Tasarım sektöründe müşteri gereksinimlerine uygun, güvenli, çevreye saygılı ürün ve beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet sağlayan dünyanın lider kuruluşlarından biri olmaktır.”

YENİLİKÇİ

Misyonumuz

”Müşterilerimizin istekleri önceliğinde; Doğru ürünü, doğru yere, doğru zamanda ve doğru fiyata sunmak.”

Web Malikane çalışanları, her zaman aktif ve maraton koşucularıdır, hiçbir zaman hantal güreşçiler gibi olmayacaktır.

REFERANSLAR

EKİBİMİZ

İsmail Kurtoğlu
Proje Yöneticisi
İsmail Kurtoğlu Firmamızın Proje Yöneticisidir.
Mustafa Koç
Web Tasarım Uzmanı
Mustafa Koç Firmamızın Web Tasarım Uzmanıdır.
Emrah Demiröz
Tasarım Editörü
Emrah Demiröz Firmamızın Tasarım Editörüdür.