S.S.S

 1. 1
  Web tasarım çalışmaları ne kadar sürer?

  Yapılan projeye göre web sitesi tasarım çalışmaları süresi değişmektedir. Standartlar dahilinde Kurumsal Web  çalışması yaklaşık 1 hafta içerisinde tamamlanabilmektedir.

 2. 2
  Web sitesi mobilini yapıyormusunuz?

  Müşterimizin isteyip istememesine bakmadan web sitesi mobil versiyonunuda yapıp test ederek web sitesini yayına açıyoruz.

 3. 3
  Web sitesini kendim yönetebilecekmiyim?

  Yaptığımız tüm projelerde içeriğe göre yönetim paneli geliştirerek web sitesini yönetim panelli olarak hizmete açıyoruz. Böylelikle kullanıcı web sitesi üzerinde istediği zaman bize ihtiyaç duymadan güncelleme yapabilir.

 4. 4
  Web tasarımı fiyatları neye göre belirleniyor?

  Web tasarımı fiyatı işlenecek içerik, oluşturulacak sayfa sayısı ve yazılacak olan web sitesini yazılımına göre gün hesabı yapılarak fiyatlandırılır.

 5. 5
  Web sitesi yapım sürecinde nelere dikkat ediyorsunuz?

  Çalışmalarımızı yürütürken web sitesine bir kullanıcı gözü ile bakmaya çalışıyoruz. Her zaman anlaşılır ve kullanımı rahat web siteleri yapmayı hedefliyoruz.

 6. 6
  Web tasarımı çalışmalarında süreç nasıl işler?

  Müşteri ile bir araya gelerek ilk görüşmeyi sağlanır. İlk görüşmede yapılacak Web Tasarım çalışmasını anlamaya, müşteriyi tanımaya çalışırız. Gerekli ön bilgileri, logoyu ve tasarımda kullanılacak görselleri aldıktan sonra web tasarım çalışmalarına başlanır.

 7. 7
  Web hosting ve domain tescil işlemlerini yapıyormusunuz?

  Web hosting (barındırma) ve domain tescil hizmeti veriyoruz. İşlemler yıllık veva birkaç yıllık yapılabiliyor. Gerekli takibi sağlayarak müşterimize durumla ilgili bilgi vererek gerekli uzatma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

 8. 8
  Yaptığınız web tasarımı çalışması SEO içeriyor mu?

  Yaptığımız web tasarım çalışmalarında SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ile ilgili teknik konulara dikkat ediyoruz. Hatta SEO konusunda çok iddialı davranarak yaptığımız web sitelerinin SEO skoru 100 üzerinden min 85 puan alabilecek şekilde planlayıp teslim ediyoruz.

 9. 9
  Bir web sayfasının sınırları nelerdir?

  Web sitelerini oluşturan web sayfalarının teorik olarak neredeyse sınırı yoktur. Bir web sayfasını aşağıya doğru yüzlerce sayfa kayacak biçimde içerik ile doldurabilirsiniz. Yükleme çok uzun sürse de, internet tarayıcınız bu sayfayı düzgün bir şekilde görüntüleyecektir.

 10. 10
  Bulut Santral (Sanal Santral) Nedir?

  Bulut Santral (Sanal Santral), bulut tabanlı internet üzerinden hizmet veren, şirketinizde telefon santrali bulundurmanıza gerek kalmaksızın, internetin olduğu her yerden tüm santral özelliklerini kullanabileceğiniz, internet tabanlı yeni nesil telefon santralidir.

 11. 11
  Sanal Santral'i hangi cihazlarda kullanabilirim?

  • Ip Telefon
  • Akıllı Telefon / Tablet
  • Bilgisayar

 12. 12
  Sanal santral telefon santrali ihtiyacımızı tam olarak karşılar mı?

  Sanal santral, eski telefon santrallerin tüm özelliklerini sunduğu gibi, ilave bir çok özelliğe sahiptir.

 13. 13
  DİA ne sıklıkta güncelleniyor?

  DİA, Ar-Ge birimi tarafından devamlı güncellenmektedir. Sisteme bağlandığınızda herhangi bir ekstra bedel ödemeden her zaman son güncel versiyonu kullanırsınız.

 14. 14
  DİA ile internet sitemden satış yapabilir miyim?

  DİA E-Ticaret çözümümüz ile internet sitenizden satış yapabilirsiniz. Kolay kullanıma sahip arayüz üzerinden yönetilen, direkt DİA ile tam entegre olarak çalışan DİA B2C (Business-to-Customer) ürünümüz ile e-ticaret yapmak isteyen işletmelere hizmet veriyoruz. Ayrıca tasarım tercihleri için sunulan esneklik ile sitenizi seçip hazırlamak, satışa başlamak çok kolay ve hızlı. Ücretsiz sunulan tasarım seçenekleri için b2c.dia.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 15. 15
  DİA ile üretim süreçlerimi yönetebilir miyim?

  DİA Gelişmiş Üretim Yönetimi modülümüz ile üretim takibini yapmak isteyen imalathanelere, fabrikalara çözümler sunmaktayız. Gelişmiş Reçete Yönetimi, Sipariş entegre üretim takibi, ürün ağacı, operator, iş istasyonu, rota ve operasyon takipleri, kalite kontrol işlemleri, maliyet analizi gibi alt modüller ile üretim süreçlerinizi kolaylaştırmayı amaçlıyoruz.

 16. 16
  DİA ile şirketime özel geliştirilme yapılmasını isteyebilir miyim?

  DİA kullanıcıları tarafından yapılan istekler bir havuzda toplanmakta, daha çok talep edilen özellikler öncelendirilmekte ve DİA ArGe tarafından geliştirme planlarına alınmaktadır. Fakat sadece şirketinize özel geliştirmeler bu planlar dahilinde yapılmamaktadır.

 17. 17
  DİA ile şirketimin hangi yazılım ihtiyaçlarına çözüm bulabilirim?

  DİA farklı sektörlerde farklı ihtiyaçlara gelişmiş çözüm kütüphanesinde yer alan onlarca modül ile çözüm sunmaktadır. Stok takibinden, finans yönetimine, risk takibinden, perakende satışa, saha satıştan bordro yönetimine, dış ticaretten e-fatura gibi e-devlet çözümlerine, teknik servis yönetiminden üretim yönetimine, e-ticarete, otel ve restoran yönetimine, müşteri ilişkileri yönetimine kadar farklı çözümler binlerce DİA kullanıcı tarafından kullanılmaktadır.

 18. 18
  DİA Mobil hangi mobil cihazlarda çalışmaktadır?

  DİA Mobil online olarak Android ve iOS işletim sistemli cep telefonları ve tabletlerde çalışmaktadır.

 19. 19
  DİA hangi işletim sistemlerinde çalışmaktadır?

  DİA, Windows 7-8-10, Linux ve Mac OsX işletim sistemlerinde çalışmaktadır.

 20. 20
  DİA kendi bilgisayarlarıma kurup, tüm verilerimin firmamda durmasını sağlayabilir miyim?

  DİA altyapısı gereği tamamen online olarak çalışır ve bu sayede sizlere verdiği hizmet kalitesini sürdürebileceğine inanmaktadır. Sadece bulut teknolojisi üzerinden hizmet verebilmekteyiz.